Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy to wydarzenie dedykowane menedżerom HR i wykwalifikowanym pracownikom działów kadr. Jest miejscem spotkań i wymiany doświadczeń oraz poszerzania wiedzy, przy udziale ekspertów posiadających rozległą wiedzę na tematy związane z praktycznym zastosowaniem prawa pracy.


Dlaczego warto wziąć udział w Ogólnopolskim Kongresie Prawa Pracy?

O nas

Poruszymy najbardziej kontrowersyjne aspekty zmian wprowadzonych w prawie pracy.

Poznasz najnowsze i kluczowe zmiany przepisów.

Poznasz najważniejsze zmiany, które czekają nas w 2024 roku.

Wystąpią wybitni eksperci, którzy posiadają rozległą wiedzę oraz bogate doświadczenie w zakresie prawa pracy.

Otrzymasz możliwość indywidualnych konsultacji z naszymi ekspertami-praktykami.

Możliwość poznania uczestników konferencji i wzajemnej wymiany doświadczeń.


Most Wanted! Sp. z o. o.

Organizatorem cyklu Ogólnopolskich Kongresów Prawa Pracy jest Most Wanted! Sp. z o. o..

W zakresie szkoleń – współpracujący z nami, najlepsi wykładowcy z kraju są bardzo dobrze oceniani przez uczestników szkoleń, którzy wskazują na ich wysokie kompetencje, oraz ciekawy i przystępny sposób przekazywania wiedzy.

Most Wanted! Sp. z o. o. jest liderem na rynku usług HR. Od lat specjalizuje się w realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne oraz menadżerskie średniego oraz wyższego szczebla. Działa na obszarze całej Polski, pracuje także dla Klientów zagranicznych. Ich główną działalnością są usługi rekrutacyjne: Executive Search, Search & Selection, Kampanie Rekrutacyjne, a także Outplacement indywidualny i grupowy, Assessment Development Centre i pracownicy tymczasowi.

Poza Ogólnopolskim Kongresem Prawa Pracy, Most Wanted! Sp. z o. o., prowadzi również projekt HR na szpilkach – cykl konferencji dla kobiet pracujących w działach HR – tematyka obejmuje m.in. zagadnienia marki kobiet, rozwoju osobistego, umiejętności prowadzenia przemówień publicznych, dress code w biznesie itd.

Ponadto firma Most Wanted! Sp. z o. o., prowadzi konferencję „Zatrudnianie cudzoziemców w Polsce z uwzględnieniem najnowszych zmian” – tematyka obejmuje m.in. legalny pobyt cudzoziemca w Polsce, elektroniczny dokument pobytowy, procedura zatrudniania cudzoziemców czy zezwolenie na pobyt i pracę i jego zmiana. Więcej o konferencji na stronie: https://cudzoziemcy.mostwanted.edu.pl/