Slide
eGospodarka.pl - Poradnik Internetu dla Twojej Firmy

Praktyczny Serwis dla przedsiębiorców i osób prywatnych. Codziennie publikuje wiadomości z zakresu biznesu, gospodarki oraz Internetu. Udostępnia szereg narzędzi pomocnych przy prowadzeniu firmy oraz pracy w domu. To jeden z czołowych serwisów biznesowych. Jest dobrze rozpoznawalny zarówno w środowisku biznesowym jak i wśród internautów.

eGospodarka.pl jest bogatym poradnikiem z zakresu prawa, podatków, rachunkowości i finansów. Dostarcza wiedzę niezbędną w działalności firmy. Do dyspozycji przedsiębiorców są bezpłatne aktualne wzory dokumentów i formularzy, narzędzia porównawcze, kalkulatory i wyszukiwarki (w tym m.in. baza przetargów publicznych i firmowych, ofert pracy w Polsce i za granicą).

Poprzez szeroką propozycję reklamową Serwis ułatwia firmom efektywne dotarcie z informacją o produkcie lub usłudze do wybranego odbiorcy. W tym celu oferuje newslettery, mailingi, artykuły sponsorowane, działy dedykowane czy też kampanie bannerowe.

Serwis dostarcza aktualności, prognozy, komentarze oraz raporty gospodarcze i finansowe, przygotowywanie przez wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z danych dziedzin i branż. Publikowane są one na stronach eGospodarka.pl, a także kierowane bezpośrednio do subskrybentów w dedykowanych newsletterach i kanałach RSS.